fbpx Góra

Agencja eCommerce Kraków – wybierz Binarest

Agencja eCommerce Kraków? Tylko Binarest!

Nieustanny rozwój technologii oraz zmiany w życiu codziennym sprawiają, że niemal wszystko przenosi się do sieci. Czytanie gazet, zdobywanie wiedzy, spotkania ze znajomymi, oglądanie telewizji czy słuchanie muzyki – to w internecie toczy się dziś życie. Nie inaczej sprawa wygląda ze sprzedażą – coraz więcej ludzi woli robić zakupy siedząc z laptopem czy smartfonem w dłoni, dlatego i coraz więcej firm stawia na wejście w branżę e-commerce i tworzy sklep internetowy. Sprzedaż w sieci to z pozoru wyłącznie pójście w kierunku nowoczesności i wystawienie produktów na stronie, jednak w rzeczywistości jest to siatka zawiłych mechanizmów i procesów, które zarządzane w nieumiejętny sposób mogą wyrządzić więcej szkody, niż pożytku. Podejrzewamy, że czytając to jesteś jedną z osób, która prowadzi firmę w Krakowie, chce mieć swój sklep internetowy i zdaje sobie sprawę z konieczności jego istnienia, ale nie wie, w jaki sposób zabrać się za jego stworzenie.

W tym momencie możesz przestać się martwić – agencja e-commerce Binarest pomoże Ci nie tylko w stworzeniu profesjonalnego e-sklepu, ale także w związanych z nim dalszych procesach, takich jak zarządzanie sklepem internetowym, stała kontrola nad jego działaniem, a także wsparcie przy marketingu czy obsłudze klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci w pełni kompleksową obsługę od stworzenia i wdrożenia sklepów internetowych i aplikacji aż po jego bieżącą obsługę, co mocno wyróżnia nas na tle konkurencji, która zazwyczaj przekazuje Klientowi gotowe narzędzie i zostawia go z jego koordynowaniem. My tworzymy sklep, a następnie zostajemy z Tobą i udzielamy Ci niezbędnej pomocy w drodze po sukces.


Jakie usługi dla Klientów w Krakowie oferuje Binarest e-commerce agency?

Zaczynamy od stworzenia indywidualnego projektu sklepu oraz wprowadzenia w życie wszystkich niezbędnych mechanizmów, które finalnie stworzą profesjonalny e-sklep z prawdziwego zdarzenia. Nie piszemy bajek, nie działamy na utartych schematach, nie idziemy na skróty – nasza załoga od lat działa w branży e-commerce i doskonale zna wszystkie jego zakamarki, dlatego możemy z pełną odpowiedzialnością poprowadzić Twój biznes w sieci i sprawić, że sprzedaż internetowa nie będzie miała przed Tobą tajemnic. Odpowiednia szata graficzna, niezbędne funkcjonalności i skuteczne narzędzia sprawią, że strona internetowa Twojej marki będzie przyjazna potencjalnemu Klientowi i zatrzyma go u Ciebie na dłużej.

Tworzymy sklep, dajemy Ci narzędzia do pracy i kibicujemy w drodze do sukcesu. Tak mogłaby napisać każda inna e-commerce agencja, ale nie Binarest! My wychodzimy z założenia, że nie musisz znać się na sprzedaży internetowej i to właśnie dlatego przychodzisz z tym do nas, zatem czujemy się zobowiązani, aby zarządzać Twoim sklepem i kontrolować jego działanie. Optymalizacja kampanii, praca nad ruchem w witrynie, wprowadzanie nowych lub usuwanie niedziałających narzędzi – nie musisz martwić się o te kwestie, ponieważ nasz e-commerce manager oraz wykwalifikowani specjaliści zapewnią Ci kompleksową obsługę w zakresie zarządzania sklepem.

Całkiem możliwe, że zechcesz samodzielnie budować świadomość marki w internecie i zrobić to poza naszą usługą, jednak jeśli tylko zechcesz, to możesz oddać się nam całkowicie i powierzyć kreowanie wizerunku w social mediach oraz portalach oceniających. Marketing od zawsze ściśle współdziała z branżą e-commerce, dlatego nasz zespół tworzą także doświadczeni specjaliści od reklamy i grafiki, którzy dobiorą odpowiednią zawartość tekstową i wizualną do Twojego profilu w mediach społecznościowych czy też wprowadzą w życie skuteczne kampanie wizerunkowe.

Skontaktuj się z nami i wpuść nas do Twojego świata, a razem podbijemy świat e-commerce. Kraków i Olsztyn dzieli wiele kilometrów, ale nas połączy jedna wspólna misja, jaką jest sprzedaż internetowa na nieznaną dla Ciebie do tej pory skalę. Zaufaj agencji Binarest i wybierz nasze doświadczenie oraz umiejętności w branży, która rozwija się każdego dnia.

Najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Warto rozmawiać. Napisz do nas i poznaj całą ofertę naszych usług.