fbpx Góra

Nasz zespół

Bartosz Idzikowski

Chief Operating Officer

Internet towarzyszy mi odkąd pamiętam, a dźwięk modemu, który łączył się z siecią to bezcenne wspomnienie. Pierwsze moje dzieło związane z aktywnością jako wydawca internetowy to blog drużyny sportowej, w której trenowałem piłkę ręczną. Dlaczego o nim wspominam? Miał on aż 12 000 wejść miesięcznie! Przeszedłem po kolei wszystkie stopnie kariery w dziedzinie eCommerce - od fotografa produktowego (fotografia to moja olbrzymia pasja) przez administratora sklepu i content managera aż do eCommerce managera. Dzięki przebyciu tej drogi od podszewki poznałem budowę sklepu internetowego oraz procesy w nim zachodzące, dlatego jestem w stanie odnaleźć się w najróżniejszych sytuacjach. W swojej pracy bazuję na danych, a wszystkie moje działania poparte są analizą oraz dobrymi praktykami. Tworzę budżety oraz na nich pracuję, dzięki czemu sprawiam, że sklepy będące pod moją opieką są rentowne. Dla mnie to takie proste, a wiesz dlaczego? Ponieważ do każdego kolejnego projektu podchodzę indywidualnie oraz maksymalnie koncentruję się na celach. To wszystko! Pracuję dla dużych sklepów, które dzięki pracy mojej oraz stworzonego przeze mnie zespołu notują kilkunastomilionowe obroty, a to z pewnością nie koniec! Moją pracę cechują: #profesjonalizm #otwartyumysł #zespołowość #pedantyzm #pewność.

Krystian Jurkiewicz

Account Manager

Internet to najdoskonalsze dzieło ludzkości, dlatego wszystkim, co z nim związane pasjonuję się już od najmłodszych lat. Zdecydowanie jestem praktykiem, ponieważ doświadczenia nabywałem pracując przy mniej i bardziej skomplikowanych projektach związanych z branżą eCommerce i aplikacjami internetowymi. Oczywiście, za praktyką przyszła także i teoria, gdyż swoją wiedzę stale doskonalę poprzez wymianę doświadczeń z kolegami „po fachu”. Wychodzę z założenia, że dobry programista nigdy nie ujawnia tajników swojej pracy publicznie, dlatego nie można nauczyć się kodowania z książek. Jestem zawsze na bieżąco z trendami i uwielbiam śledzić wszelkie nowości technologiczne, a w szczególności te związane z marketingiem internetowym oraz e-handlem. Specjalizuję się w narzędziach do automatyzacji marketingu, dlatego prowadzę profesjonalne kampanie dla liderów branży fashion. Swoją działalność mogę określić w kilku słowach: #kreatywność #pasja #relacje #dokładność #profesjonalizm.

Adam Malina

Social Media Specialist

Internet, to nie tylko potężne źródło informacji, rozrywki, biznesu, ale przede wszystkim najszybsza forma dotarcia do odbiorców. Niezmiernie ważną rolę odgrywają Social Media. Tak się składa, że ten temat jest mi bardzo bliski. Kiedy byłem czynnym zawodnikiem piłki ręcznej samo granie mi nie wystarczało. Odczuwałem ogromną potrzebę dzielenia się emocjami i pasją z innymi. W konsekwencji doprowadziło to do założenia fan page’u klubu, w którym występowałem tj. KS Szczypiorniak Olsztyn. Przetarłem szlaki w tej dziedzinie, co po zakończeniu mojej przygody jako zawodnika, zaowocowało etatem specjalisty ds. Social Mediów (facebook, instagram, youtube) w pierwszoligowej Warmii Energa Olsztyn – piłka ręczna. U nowego pracodawcy pełniłem także funkcję spikera i dj’a meczowego oraz komentatora meczów, które sam transmitowałem poprzez kanały Social Media. Uważam, że w tej branży najważniejsze są pasja, kreatywność, niesztampowość, wiara w siebie i pracowitość, przez co można zajść naprawdę wysoko. W moim przypadku, dzięki autentycznemu zaangażowaniu i wytrwałości, zaproponowano mi pracę w Związku Piłki Ręcznej w Polsce z siedzibą w Warszawie na stanowisku Specjalisty ds. Piłki Ręcznej Plażowej i Współpracy z Zagranicą. Jednym z wielu obowiązków, ku mojej radości, jest dodawanie treści w kanałach social media odpowiedzialnych za naszą dyscyplinę sportu. Ukończenie kursu programu Adobe Photoshop daje mi jeszcze szerszy zakres usług, które mogę zaoferować. Dodatkowo jestem obecnie komentatorem telewizyjnym PGNiG Superligi kobiet oraz PGNiG Superligi mężczyzn, czyli najwyższych klas rozgrywkowych w piłce ręcznej w naszym kraju. Staram się także działać na rzecz rozwoju regionu z którego się wywodzę, między innymi prowadząc fan page UKS Jedynki KODO Morąg – klubu występującego w II lidze piłki ręcznej. Mam ponad dwuletnie doświadczenie w pracy w największej firmie bukmacherskiej świata – Ladbrokes, pięcioletni staż pracy w handlu w firmie R-GOL – największy sklep piłkarski w Polsce, gdzie odpowiadałem między innymi za obsługę klubów, instytucji, B2B, czy obsługę kluczowych klientów. Jestem osobą pracowitą, ambitną, odpowiedzialną za powierzone zadania, bardzo chętnie włączam się w nowe inicjatywy, a pojęcia typu Real-time marketing to dla mnie chleb powszedni. Cechuje mnie też „lekkie pióro”. Pisałem artykuły między innymi do Sportowych Faktów, czy Gazety Olsztyńskiej. Wymagające środowisko mojej pracy docenia moje działania, DOCEŃ I TY!

Szymon Tarnowski

Marketing Specialist

Jestem osobą bardzo kontaktową (potwierdzi to każdy, kto miał okazję mnie poznać), a do tego niezwykle ciekawą tego, co mnie otacza, dlatego internet jest… po prostu moim życiem i korzystam z niego zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Doskonale wiem, że chcąc być ze wszystkim na bieżąco w całym tym natłoku informacji muszę doskonale znać funkcjonalności oraz zasady mediów społecznościowych oraz kanałów komunikacyjnych, takich jak Facebook, Instagram, Twitter czy YouTube, dlatego żadna z tych platform nie skrywa przede mną tajemnic i z pełną swobodą mogę na nich pracować oraz osiągać zadowalające rezultaty. Swoją przygodę z mediami rozpocząłem od amatorskiego pisania dla portali o tematyce piłkarskiej, a niezbędne doświadczenie zbierałem także na studiach – w ten oto sposób zyskałem odpowiednie wykształcenie na kierunku „Dziennikarstwo i komunikacja społeczna”. Pierwszym moim krokiem na zawodowej ścieżce była praca w firmie R-GOL.com, czyli największym sklepie piłkarskim w Polsce, w którym odpowiedzialny byłem za działania marketingowe. Doświadczenie zebrane w trakcie pracy w tym dynamicznie rozwijającym się projekcie pozwoliło mi bardzo rozwinąć moje umiejętności oraz poznać obszary, w których miałem sporo do nadrobienia – dzięki temu stałem się świadomym marketingowcem, który kolejną szansę na udowodnienie swoich kompetencji otrzymał w firmie adrenaline.pl na stanowisku Kierownika Marketingu. Satysfakcjonujące wyniki sprzedaży, poznanie nowego otoczenia oraz metod pracy, a także możliwość pracy jako lider zespołu – współpraca z adrenaline.pl pozwoliła zdobyć niezbędne doświadczenie, które teraz może tylko zaprocentować! Teraz czas na kolejne projekty, które możemy razem rozwijać – moje doświadczenie w świecie marketingu, a także wyjątkowe zdolności w zakresie copywritingu sprawiają, że wspólnie osiągniemy sukces!

Wojciech Kozioł

Copywriter

Jeśli można by w stosunku do kogoś użyć sformułowania „człowiek orkiestra”, to nie miałbym żadnych zastrzeżeń do przypięcia mi takiej łatki. Montaż filmów, tworzenie blogów, vlogów, pisanie scenariuszy, artykułów. Internet dał mi szansę, by jedynie rozwijać swoje, dotychczas, hobby i przekuwać je w pracę. I choć ukończyłem studia na kierunku „Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe” oraz w wolnej chwili kontynuuję drugi kierunek, jakim jest Politologia, to i tak robię to co lubię najbardziej, czyli piszę. Profile czy fanapage, które okraszam swoimi tekstami, wpisami czy komentarzami osiągały nawet po kilkaset tysięcy odsłon miesięcznie. Najważniejsze to umieć napisać przyjemny w odbiorze tekst i nie ma dla mnie znaczenia czy ma od dotyczyć marketingu, elektrowni jądrowych czy korzenioplastyki – ważne żeby dobrze się czytało!

Piotr Pryk

Graphic Designer