fbpx Góra

Agencja e-commerce

17 czerwca 2021 Bartosz Idzikowski

Mówi się często, że lepsze jest wrogiem dobrego i w wielu przypadkach powiedzenie to sprawdza się całkiem nieźle, jednak z drugiej strony… kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu! Z tego właśnie trafnego założenia wychodzi sklep internetowy adrenaline.pl, który choć osiąga zadowalające rezultaty na polu handlu w sieci, to postanowił wykonać krok naprzód i nawiązał współpracę z agencją Binarest. Pozycja firmy na rynku połączona z warsztatem i umiejętnościami, jakimi dysponuje nasza agencja e-commerce? To po prostu musi zakończyć się sukcesem! Agencja e-commerce to właściwy kierunek rozwoju.

Nowy partner e-commerce agency Binarest: adrenaline.pl

Adrenaline.pl to firma, która już od wielu lat zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości obuwia oraz odzieży w sportowym stylu i trzeba przyznać szczerze, że idzie jej to naprawdę świetnie – nie przez przypadek zostaje się w końcu jednym z ważniejszych partnerów tak popularnych brandów, jak Nike czy adidas. Efektem owocnej współpracy firmy z wymienionymi gigantami świata sportu jest możliwość prowadzenia sieci świetnie prosperujących salonów stacjonarnych w największych galeriach handlowych w takich miastach, jak Gdańsk, Poznań, Wrocław czy Rzeszów. 11 salonów Nike oraz 3 salony adidas – takie portfolio niewątpliwie robi ogromne wrażenie i sprawia, że adrenaline.pl bez dwóch zdań należy do grona największych graczy na rynku sportowego sprzętu w Polsce.

Idąc z duchem czasu firma szybko dostrzegła, że handel w punktach stacjonarnych nie może być jedyną drogą dystrybucji asortymentu, dlatego już od kilku lat do dyspozycji Klientów z całego kraju jest sklep internetowy adrenaline.pl, w którym można kupić zarówno typowo sportowy sprzęt do treningu czy biegania, jak i codzienne kolekcje lifestyle z serii adidas Originals, Nike Sportswear czy też Air Jordan. Branża e-commerce nie jest jednak łatwą dziedziną i odniesienie w niej sukcesu wymaga specjalistycznej wiedzy oraz stałej kontroli działania przez wykwalifikowane osoby, takie jak doświadczony e-commerce manager. Gra jest zdecydowanie warta świeczki, dlatego podjęcie współpracy z doświadczonymi specjalistami w świecie sprzedaży internetowej może przynieść zyski znacznie przekraczające początkowe oczekiwania i na taki właśnie krok zdecydowała się firma adrenaline.pl. Rozeznanie w lokalnym środowisku, określenie celów, nadanie wspólnego kierunku działania i podjęcie decyzji o rozpoczęciu współpracy – w ten właśnie sposób agencja e-commerce Binarest oraz adrenaline.pl wkroczyły na wspólną ścieżkę!

Współpraca agencja e-commerce Binarest i adrenaline.pl

W jaki sposób agencja e-commerce Binarest pozwoli firmie adrenaline.pl wejść na wyższy poziom
i jeszcze lepiej poprowadzić sprzedaż w internecie? Przede wszystkim, nasze doświadczenie w branży e-handlu da nam możliwość stałej optymalizacji działania sklepu, wdrażania nowych rozwiązań oraz szybkiego reagowania na wszelkie zmienne, które mogą wpływać na sprzedaż, liczbę odwiedzin czy też sposób poruszania się Klienta po witrynie. Głównym punktem współpracy jest tu jednak przede wszystkim pierwszy i jednocześnie niezwykle istotny krok, jakim będzie odświeżenie designu sklepu poprzez wprowadzenie nowej, znacznie bardziej funkcjonalnej i nowoczesnej maski – jest ona efektem kilku miesięcy naprawdę ciężkiej pracy, jaką wykonali programiści oraz manager e-commerce. Całość została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu już niebawem nasz partner będzie mógł pokonać kolejny szczebel w drodze do celu stania się absolutnie topowym sklepem internetowym dla sportowców.

E-commerce szyty na miarę!

Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu sklepu? Chcesz postawić go od podstaw i posiadać sklep stworzony w 100% według Twoich oczekiwań? Marzy Ci się skuteczne działanie w świecie sprzedaży internetowej? Pójdź śladem firmy adrenaline.pl i skontaktuj się z nami – e-commerce agencja Binarest pomoże Ci w rozwinięciu Twojego biznesu i sprawi, że zaistniejesz w sieci odnosząc sukces!

Kategorie: Blog Media społecznościowe Partnerzy Sklepy internetowe Strony internetowe