fbpx Góra

Binarest i Beretta Pub!

12 lipca 2021 Bartosz Idzikowski

Jeżeli ktoś chciałby stworzyć imprezowy rozkład jazdy dla olsztyńskiej starówki, to musiałby podjąć jedną bardzo, ale to bardzo ważną decyzję – czy Beretta Pub umieścić na jej początku i tym samym zrzucić prawdziwą bombę na czytelnika już na początku, czy też dać odbiorcy chwilę wytchnienia i umieścić go na końcu jako hajtową „truskawkę na torcie”. Jedno jest pewne – odwiedzając Stare Miasto w Olsztynie Beretta Pub nie może zostać miejscem pominiętym i zapomnianym! Mimo wyrobionej już renomy wśród bywalców starówki Beretta wciąż pozostaje nienasycona i szuka możliwości dodatkowego rozwoju oraz napędzania swojej marki, a efektem tego nastawienia jest podjęcie współpracy z agencją e-commerce Binarest. Beretta Pub i Binarest – opanujemy razem Internet!

Beretta Pub, czyli wyjątkowe miejsce na mapie Olsztyna

Co tu dużo gadać – Beretta Pub to absolutnie najgłośniejszy i najbardziej szalony lokal w Olsztynie! Kto nie wierzy, niech po prostu rzuci wśród lokalsów hasło i zapyta, a z pewnością otrzyma same twierdzące odpowiedzi od osób, które w zdecydowanej większości po prostu nie wyobrażają sobie weekendu pozbawionego wizyty w swoim ulubionym pubie. Do stałego zestawu atrakcji na Starym Mieście przeszło już zapewne kultowe karaoke, które od samego początku cieszy się ogromną popularności, a dziś jest to jeden z dni, który olsztyńscy imprezowicze zaznaczają w swoich kalendarzach dużym, czerwonym kółkiem. Zimne piwko, orzeźwiające drinki, luźna atmosfera po obu stronach baru, towarzystwo z górnej półki, kawał dobrej muzyki i imprezowy klimat, jakiego pozazdrościliby bohaterowie filmu „Wilk z Wall Street” – to właśnie dzięki temu muzyczne i tematyczne imprezy w Beretta Pub to coś, co nakazuje wracać tu zawsze, kiedy tylko najdzie Cię ochota na odrobinę szaleństwa!

Agencja e-commerce Binarest przybija sztamę w Beretta Pub

Rekordowe wskaźniki frekwencji i wyrobiona już marka to wielki plus pubu Beretta, jednak… nikt tu nie zamierza spoczywać na laurach – ta ekipa cały czas szuka możliwości rozwoju i wejścia na kolejny imprezowy level. Skoro mamy do czynienia z poważnym graczem prosto z olsztyńskiej starówki, to i partner musi być odpowiednio mocny – w tej chwili zza kurtyny wyłaniamy się MY, czyli Binarest e-commerce agency! Żeby być konkretnym i precyzyjnym – nie zamierzamy wprowadzać tu rozwiązań stricte ze świata e-commerce, bo dość ciężko byłoby sprzedawać w sieci drinki i dostęp do karaoke, ale… nie samą sprzedażą internetową się trudnimy, prawda? Nasza ekipa to w końcu ludzie mający ekspercką wiedzę na temat, w jaki sposób skutecznie kreować wizerunek w sieci, jak się w niej pokazywać czy jak działać, żeby zrobić szum i hałas. Binarest swoim doświadczeniem i umiejętnościami sprawi, że wprowadzone w życie kampanie i narzędzia jeszcze bardziej napędzą Beretta Pub.

Podejmij współpracę z agencją Binarest!

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – całkiem możliwe, że jeśli źle prowadzisz swoją komunikację w sieci, to nawet bez odwiedzenia Twojego lokalu lub dokładniejszego przejrzenia strony internetowej ludzie szybko wyrobią sobie kiepską opinię i będą raczej omijać Cię szerokim łukiem. Nie zostawiaj niczego przypadkowi, nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka i nie narażaj się na straty – zrób dokładnie to, co zrobił Beretta Pub i rozpocznij współpracę z profesjonalistami! Nasza działalność to nie tylko sklepy internetowe, ale także najróżniejsze działania mające wspólny mianownik w postaci obecności w sieci, dlatego nieważne, co robisz i czym się zajmujesz – skontaktuj się z nami, a my dopasujemy swoją ofertę i doradzimy Ci, w jaki sposób warto poruszać się po sieci i mediach społecznościowych.

Kategorie: Blog Media społecznościowe Partnerzy Sklepy internetowe Strony internetowe