fbpx Góra

Sklep internetowy na raty - Binarest

22 grudnia 2021 Bartosz Idzikowski

Jeśli kiedyś przeszło Ci przez myśl, by założyć własny sklep internetowy, a nie wiesz ile taka inwestycja będzie kosztować, to trafiłeś we właściwe miejsce! Zdajemy sobie sprawę, że stawianie pierwszych kroków zawsze może wydać się najtrudniejsze. Często koło przemyśleń nad naszym biznesplanem pojawia się pytanie czy będziemy w stanie udźwignąć nasz projekt finansowo na samym początku. Wiemy też, że jednym z częstych ograniczeń na drodze ku temu może być obawa o nasz wkład własny. Wiele agencji działających w branży e-commerce wymaga, by płatność była dokonana w całości za jednym razem lub w formie abonamentu w odgórnie nałożonych ramach. Binarest proponuje sklep internetowy na raty!

We współpracy z naszym zespołem możesz więcej!

Postanowiliśmy wyjść z tego schematu naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych partnerów biznesowych i ułatwić im start w świecie internetowego handlu. Dobrze wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby. Stąd też oferujemy wielość różnych opcji współpracy z naszym zespołem. Od najprostszego wsparcia w postaci kreowania Twojego wizerunku w mediach społecznościowych po zbudowanie profesjonalnego i w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego. Ponadto dajemy możliwość rozłożenia większych wydatków na dogodne raty. To pozwoli nie tylko podzielić sobie konieczne płatności w czasie, ale da możliwość ruszenia z Twoim projektem jeszcze zanim opłacisz wymaganą kwotę w całości.

Pierwsze kroki w branży e-commerce

Nasza oferta zaczyna się od najprostszego sklepu, którego cena to 10 000 złotych netto. Już tutaj, jeśli tylko zechcesz, możesz rozłożyć tę płatność nawet do 6 rat. Podobnie sytuacja wygląda jeśli mówimy o dużo droższych projektach. W Binarest wiemy, że podstawą sukcesu jest nie tylko współpraca z naszymi partnerami, ale również zrozumienie i wsparcie. Dlatego też ta oferta jest kierowana nie tylko do tych, którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia w branży e-commerce. Jest to przede wszystkim duże ułatwienie dla tych, którzy nie chcą od razu rzucać się na głęboką wodę, również jeśli mamy na myśli pierwsze koszty jakie musimy zainwestować w nasz projekt.

Jak z nami wygląda budowa takiego sklepu od podstaw?

Niezależnie od tego czy wybierzesz jednorazową płatność czy raty, to proces twórczy jest identyczny. Zaczynamy od rozmowy z nowym partnerem na temat jego projektu oraz prosimy o wypełnienie briefu, który jest podstawą do przygotowania wyceny. Po przedstawieniu kosztów oraz po ewentualnym podpisaniu umowy przystępujemy do realizacji ustalonego projektu. W dalszej kolejności na bieżąco monitorujemy projekt w celu optymalizacji i eliminacji wszelkich potencjalnych błędów. Po zakończeniu całego procesu oddajemy w Twoje ręce w pełni funkcjonujący sklep. Czyli taki, który pozwoli Ci skutecznie sprzedawać. Wybierając nasze usługi na raty i tak korzystasz z pełnego zakresu wsparcia ze strony Agencji Binarest. Od strony technicznej zapewnianej przez naszych programistów, wizualnej serwowanej przez grafików, zaplecza w postaci treści na stronie zapewnionych przez copywriterów oraz pomocy w promowaniu Twojego sklepu.

Nad całością projektu czuwa e-commerce manager. Zależy nam na każdym sklepie, stronie oraz prowadzonym profilu w social mediach. Wiemy, że Twój sukces, jako naszego partnera, to również i nasz sukces! Głęboko wierzymy, że sklep internetowy na raty pomoże Ci wypłynąć na szerokie wody.

Kategorie: Blog Media społecznościowe Partnerzy Sklepy internetowe Strony internetowe